Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Platan Yazılım ve Güvenlik Çözümleri Limited Şirketi ekibimiz ile sektördeki uzun çalışma tecrübemizden yola çıkarak, kuruluşlar bünyesindeki ihtiyaçları analiz edip sektöre yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek yola çıktık.
Değişimin sırrı tüm enerjisiyle eskiyle savaşması değil, yeni olanın yapılmasına harcamaktır.” mottosuyla çıktığımız bu yolda “Basitlik her zaman akıllığın göstergesidir.” prensibi ile ürünlerimizi geliştirmeye başladık. Yazılım ve güvenlik çözümlerimizi tasarlarken hem sektörün mevcut ihtiyaçlarını karşılamak hem de ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara hitap etme kabiliyetini kaybetmeyen ürünler ortaya çıkartmayı hedefledik.
Bu projeksiyon doğrultusunda ürünlerimizin 3 önemli özelliğini ana hedefimiz ile harmanlayarak Kullanıcı Dostu, Değişen İhtiyaçlara Hitap Eden ve Bağımsız Geliştirilebilir olarak ortaya çıkarttık.
Ürünlerimiz kurumsal yönetim sistemlerinin firmalar bünyesinde kurulum, entegrasyon, yönetim ve sürekli iyileştirme prensiplerini otomatize etmektedir. 

Değerlerimiz;

Müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek, ürünlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizi bilgi sahibi kılmak, böylece iş, verimlilik ve tecrübelerini arttırmak için bir iş ortağı samimiyeti ile çalışmaktayız.
Planlı, ilkeli ve atılımcı iş anlayışımız, konularında uzman ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti ve müşteri çıkarları doğrultusunda verdiğimiz hizmetler ile sorunlara profesyonel bir bakış açısı kazandırıyoruz. 
İş tutarlılığı gereği gizlilik prensibini göz önünde bulundurarak, önceliğimizi müşterilerimizi avantajlı hale getirmeye vermiş bulunuyoruz. Çünkü müşterilerimizin kazanması bizim kazanmamız ve ülkemizin kazanması demektir.
Bu yüzden Platan Yazlım ve Güvenlik Çözümleri Limited Şirketi olarak, kendimize çizdiğimiz değerlerimizi koruyarak hizmet verme anlayışımızı sürdürecek ve daima doğru bilgi aktarımı yaparak bilinçli iş kolları oluşturmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Kullanıcı dostu, değişen ihtiyaçlara hitap eden ve bağımsız geliştirilebilir ürünler ortaya çıkarmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartları benimseyip, teknolojik yenilikleri takip ederek sektöre yön veren bir kuruluş olmak.
 

Ekibimiz
N. Burak EKŞİ
N. Burak EKŞİ Kurucu Ortak